Pánske hodinky Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 135 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot PR 100 Chronograph T150.417.11.351.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11,3 mm
Priemer puzdra
40 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 135 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA G10.212
Presnosť chodu v sekundách -1/+1 s / deň
Presnosť merania stopiek 1/10 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 11,3 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Svetlo modrá
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm