| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | 58 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
58 g
Vodotesnosť
100 m
Hodinky Tissot PR 100 Quartz T150.410.17.037.00 patria do série T-Classic PR 100. Tento modelový rad je obľúbený pre svoj univerzálny dizajn, použiteľný na každú príležitosť, v kombinácii s veľmi prijateľnou cenou.
Hodinky sú ideálnou voľbou pre nadšencov cyklistiky. Na zadnom kryte hodiniek je zobrazený cyklista na bicykli. Motív bicykla nájdete aj na vnútornej lunete okolo ciferníka. Na vonkajšej strane ciferníka sa nachádza stupnica na meranie tepu.
Hodinky Tissot T1504101135100 poháňa batériový švajčiarsky strojček ETA F06.115 s 3 drahokamami. Okrem funkcie času je vybavený aj ukazovateľom dátumu. Nájdete ho na indexe tretej hodiny. Strojček má aj funkciu EOL (End of Life), ktorá majiteľa upozorní na vybitú batériu. Hodinové a minútové ručičky spolu s indexmi sú vybavené luminiscenčnou vrstvou, ktorá uľahčuje čítanie času aj za zhoršených svetelných podmienok.
Puzdro je vyrobené z ušľachtilej ocele a je doplnené textilným remienkom s tŕňovou sponou. Sivý ciferník chráni zafírové sklíčko s antireflexnou vrstvou, ktoré je vysoko odolné proti poškriabaniu. Okolo skla nájdeme výraznú, športovo vyzerajúcu lunetu. Vďaka vodotesnosti do 100 metrov (10 ATM) nie je potrebné hodinky sťahovať z ruky ani pri plávaní či šnorchlovaní. To z nich robí skvelého partnera nielen na každodenné nosenie, ale aj na športovanie vo vode a na súši.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Tissot |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 58 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | ETA F06.115 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 8,3 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Šedá |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 47 mm |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Textil |
| Farba náramku | Biela a šedá |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy SuperLuminova |
| Ďalšie funkcie | Indikácia slabej batérie (EOL) |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske švajčiarske hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Pánske biele hodinky Pánske hodinky novinky T-Classic PR 100 PR 100 Pánske hodinky Tissot Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Tissot
Tissot je značka s tradíciou od roku 1853 a v súčasnosti ide o najväčšieho švajčiarskeho výrobcu hodiniek. Značku založil Charles-Félicien Tissot v mestečku Le Locle v podhorí Jury a "plus" v logu značky symbolizuje švajčiarsku kvalitu a spoľahlivosť, ktorou sú hodinky Tissot vo svete preslávené.
Cieľ pána Tissota bolo vyrobiť skvelé hodinky za skvelú cenu a zároveň byť "tradičným inovátorom". Medzi míľniky patria napríklad Tissot Antimagnétique (1930) – prvé antimagnetické hodinky, Tissot Idea (1971) – prvé plastové mechanické hodinky alebo Tissot T-Touch Expert Solar (2014) – prvé solárne poháňané dotykové hodinky.
Tissot je oficiálnym partnerom Tour de France, pretekov Moto GP, hokeja alebo basketbalu a ponúka kolekcie s týmito športmi spojené.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Tissot. Viac na TissotWatches.com.
Informácie o výrobcovi: Tissot SA, Chemin des tourelles 17, 2400 Le Locle, Švajčiarsko / info@tissot.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: