Pánske hodinky Tissot Savonnette T862.410.29.013.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Mosadz
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 62 g
Vodotesnosť 30 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT PRC 100 SOLAR QUARTZ 34MM T151.822.33.021.00 - PRC 100 - ZNAČKY 615 € Skladom
TISSOT PRX 35MM T137.210.11.041.00 - PRX - ZNAČKY 415 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Savonnette T862.410.29.013.00
Výška puzdra
10,2 mm
Priemer puzdra
48,5 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Tissot Savonnette T862.410.29.013.00
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 62 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Vreckové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F06.111
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Materiál puzdra Mosadz
Rozmer puzdra 48,5 mm
Výška puzdra 10,2 mm