Pánske hodinky Tissot Seastar 1000 Chrono T120.417.11.051.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 180 g
Vodotesnosť 300 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ CHRONOGRAPH 38MM T120.217.37.041.00 - SEASTAR - ZNAČKY 615 € Skladom
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ CHRONOGRAPH 38MM T120.217.17.011.00 - SEASTAR - ZNAČKY 570 € Skladom
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ CHRONOGRAPH 38MM T120.217.11.061.00 - SEASTAR - ZNAČKY 600 € Skladom
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ CHRONOGRAPH 38MM T120.217.33.061.00 - SEASTAR - ZNAČKY 650 € Skladom
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ 40MM T120.410.22.051.01 - SEASTAR - ZNAČKY 540 € Skladom
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ 40MM T120.410.33.051.00 - SEASTAR - ZNAČKY 540 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Seastar 1000 Chrono T120.417.11.051.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
12,8 mm
Priemer puzdra
45,5 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 300 m
Hmotnosť 180 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Potápačské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA G10.212 Powerdrive
Presnosť chodu v sekundách +/- 0,1 s /deň
Presnosť merania stopiek 1/10 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 45,5 mm
Výška puzdra 12,8 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 51 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 22 mm