Pánske hodinky Tissot T-Race Powermatic 80 T141.807.11.041.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 185 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT T-RACE CHRONOGRAPH 38 MM T141.817.17.051.00 - T-RACE - ZNAČKY 600 € Do 2 dní
TISSOT T-RACE CHRONOGRAPH 38 MM T141.817.17.041.00 - T-RACE - ZNAČKY 600 € Do 2 dní
TISSOT T-RACE CHRONOGRAPH 38 MM T141.817.37.501.00 - T-RACE - ZNAČKY 650 € Do 2 dní
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot T-Race Powermatic 80 T141.807.11.041.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
13 mm
Výška puzdra
11,3 mm
Priemer puzdra
41 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 185 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček POWERMATIC 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±20 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 11,3 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 44 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 13 mm