Zahnuté stěžejky Formex Essence FortyThree a Leggera SPRB.22MM.CU
Na predajni
Podrobný popis produktu
Skladom >5 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Formex
Podobné produkty
NATO REMIENOK ČIERNY 22 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Formex
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Parametre
Značka Formex
Typ zboží reminky
Remienok
Šírka pásku 22 mm
Garant: Kateřina Žváček
potrebujete poradiť?
Obráťte sa na špecialistu Formex
Jiří Štencek
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Položiť otázku
Produkt je zaradený do kategórií
Remienky Remienky Formex
O značke
O značke Formex
Formex
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Formex.
Modelové rady: Essence   Essence Leggera   Field Automatic   Reef
Informácie o výrobcovi: Formex, Chemin du Long-Champ 95F, 2504 Biel, Švajčiarsko / info@formexwatch.com