| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 30 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
Vodotesnosť
30 m
Dámske spoločenské hodinky Bering Classic 11020-132 sú vďaka svojmu čistému dizajnu dokonalou voľbou nielen na špeciálne príležitosti, ale zamilujete si ich aj na každodenné nosenie.
Oválne puzdro hodiniek s priemerom 20 mm je vyrobené z kvalitnej a odolnej nehrdzavejúcej ocele so zlatou povrchovou úpravou. Nekomplikovaný čierny ciferník je dokonalým pozadím pre indexy a ručičky so zlatou povrchovou úpravou, ktoré dokonale ladia so vzhľadom puzdra. Ciferník zdobí tradičné jemné gravírovanie, ktoré je špecifické pre značku Bering. Všetko chráni ploché zafírové sklíčko, ktoré sa môže pochváliť vynikajúcou odolnosťou proti poškriabaniu.
Quartzový model poháňaný batériou má vodotesnosť do 30 metrov, vďaka čomu hodinky hravo zvládnu bežný kontakt s vodou. Hodinky držia na zápästí vďaka pletenému milánskemu ťahu z ušľachtilej ocele v čiernej farbe, ktorý je vybavený klasickou sponou.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Bering |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 30 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 20 mm |
| Výška puzdra | 6 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Oválne |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 8 mm |
| Materiál pásku | Nerezová oceľ s PVD úpravou |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | pracka |
| Rychlostěžejky | nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske hodinky Bering Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske zlaté hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky do 200 EUR Dámske čierne hodinky Dámske hodinky do 400 EUR Dámske hodinky novinky Classic Classic Dámske hodinky s oceľovým náramkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom
Hodinky Bering je mladá značka dánskeho dobrodruha Rene Kaerskova, ktorý zoskočil z helikoptéry na ľadový povrch Arktídy a toto najsevernejšie miesto zemegule ho tak uchvátilo, že sa rozhodol vyrábať hodinky, ktoré budú tak čisto krásne a jednoduché ako samotná Arktída.
Meno Bering siaha historicky do roku 1728, kedy dánsky moreplavec preplával úžinou, ktorá dodnes nesie jeho meno. Bol prvým Európanom, ktorý preskúmal Aljašku.
Bering hodinky sú typické svojou jednoduchosťou a čistotou. Z materiálov používajú keramiku, zafír, ušľachtilú oceľ, zirkóny a diamanty. Obdobou tejto značky je nemecká Boccia Titanium, ktorá namiesto ocele používa antialergénny titán.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Bering.
Informácie o výrobcovi: BERING Time ApS, Skrænten 34, 6200 Aabenraa, Dánsko / info@beringtime.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: