Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Materiál sklíčka
Hmotnosť
Vodotesnosť
30 m
Dámske oceľové hodinky Bering Classic 18034-363 sú elegantné, čisté hodinky, ktoré zaujmú svojím neobvyklým tvarom puzdra.
KiBiSi je pôsobivé, kreatívne spojenectvo hviezdneho architekta Bjarkeho Ingelsa a dizajnérskeho tímu Larsa Holmeho Larsena a Jensa Martina Skibsteda. Títo traja majstri svojho odboru, inšpirovaní hladkými kamienkami, ktoré sa nachádzajú pozdĺž škandinávskeho pobrežia, vyvinuli spolu so spoločnosťou BERING hodinky, ktorých tvar sa vymyká normálu.
Táto dizajnová inovácia sa často označuje ako Bering Pebble.
Minimalistické, moderné, elegantné - nezvyčajný vzhľad týchto hodiniek je ďalším dizajnovým vrcholom v portfóliu značky BERING. Ako zvyčajne, celý rad sa vyznačuje vysokou kvalitou: brúsená nehrdzavejúca oceľ, zafírové sklíčko odolné voči poškriabaniu a farebne zladený milánsky náramok dokonale spájajú minimalistický dánsky dizajn a maximálnu kvalitu materiálu. Navrhol KiBiSi. V štýle BERING.
Vo vnútri hodiniek bije kvalitný japonský strojček Miyota. Hodinky majú vodotesnosť 3ATM, čo znamená, že si môžete bez obáv umyť ruky.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Bering |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 30 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Miyota |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / mesiac |
| Rozmer puzdra | 34 mm |
| Výška puzdra | 6 mm |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Červená |
| Tvar puzdra | Asymetrické |
| Šírka pásku | 16 mm |
| Farba náramku | Červená |
| Spona | Áno |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
| Otočná luneta | Nie |
| Luminiscencia | Nie |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Classic Classic Black friday Bering Výpredaj hodiniek Dámske hodinky škandinávsky design
Hodinky Bering je mladá značka dánskeho dobrodruha Rene Kaerskova, ktorý zoskočil z helikoptéry na ľadový povrch Arktídy a toto najsevernejšie miesto zemegule ho tak uchvátilo, že sa rozhodol vyrábať hodinky, ktoré budú tak čisto krásne a jednoduché ako samotná Arktída.
Meno Bering siaha historicky do roku 1728, kedy dánsky moreplavec preplával úžinou, ktorá dodnes nesie jeho meno. Bol prvým Európanom, ktorý preskúmal Aljašku.
Bering hodinky sú typické svojou jednoduchosťou a čistotou. Z materiálov používajú keramiku, zafír, ušľachtilú oceľ, zirkóny a diamanty. Obdobou tejto značky je nemecká Boccia Titanium, ktorá namiesto ocele používa antialergénny titán.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Bering.
Informácie o výrobcovi: BERING Time ApS, Skrænten 34, 6200 Aabenraa, Dánsko / info@beringtime.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: