| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | 220 g |
| Vodotesnosť | 200 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
220 g
Vodotesnosť
200 m
Športovo-elegantné hodinky Bulova Marine Star 97A200 Marc Anthony zaujmú na prvý pohľad svojím osobitým vzhľadom, ktorý spája ikonický štýl Marine Star s výrazným podpisom hudobnej legendy Marca Anthonyho.
Zlatý ciferník so slnečným efektom podčiarkujú aplikované indexy na pozíciách hodiniek. Ciferník oživujú tri indexy z ružového zlata na pozíciách 1, 3 a 5, čísla, ktoré majú pre Marca Anthonyho osobný význam. Neprehliadnuteľným prvkom je mimostredová sekundová ručička na 5. hodine spolu so zotrvačníkom na 7. hodine, ktorý odhaľuje tlkot srdca hodiniek. Ručičky hodiniek sú luminiscenčné , čo uľahčuje ich čítanie za zhoršených svetelných podmienok. Ciferník je chránený minerálnym sklíčkom.
Robustné puzdro z ušľachtilej ocele so zlatou IP povrchovou úpravou dopĺňa päťradový oceľový náramok zakončený decentným motýľovým zapínaním. Kombinácia leštených povrchov a textúry pripomínajúcej matný povrch dodáva hodinkám zaujímavý charakter.
Hodinky poháňa mechanický strojček Miyota 82S5 s automatickým náťahom a rezervou chodu približne 42 hodín. Chod strojčeka možno sledovať aj prostredníctvom priehľadného tónovaného ciferníka s podpisom Marca Anthonyho. Hodinky ponúkajú vodotesnosť 200 m, takže ich nemusíte odkladať ani pri plávaní.
Ak hľadáte originálne hodinky vhodné ako doplnok pre vaše športové a voľnočasové aktivity, hodinky, ktoré môžete použiť takmer pri každej príležitosti, Bulova Marine Star 97A200 Marc Anthony sú vďaka svojim parametrom a dizajnu tou správnou voľbou.
Ak s partnerkou zdieľate záľubu v hodinkách, môžete vytvoriť set s dámskym modelom Bulova Marine Star Automatic 97L192 Marc Anthony, ktorý bude vhodným darčekom k výročiu, svadbe alebo iným výnimočným príležitostiam.
Recenzie, články a testy:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Bulova |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Hmotnosť | 220 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | Myiota 82S5 |
| Rezerva chodu | 42 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | -20/ +40 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 44 mm |
| Výška puzdra | 13,9 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Zlatá |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Open heart | Áno |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 51 mm |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 24 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Zlatá |
| Spona | Motýľová spona |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky, Korunka skrutkovacia, Open Heart, Mimostredná sekundovka |
| Luminiscencia | Áno |
| Ďalšie funkcie | Priehľad na zotrvačku |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Št 9-19
Pi-So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske hodinky Bulova Pánske oceľové hodinky Pánske zlaté hodinky Pánske športové hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske mechanické hodinky Marine Star Bulova Marine Star Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky s minerálnym sklíčkom
Príbeh značky Bulova začína v r. 1875 a má korene v Čechách. Zakladateľom bol totiž český rodák Josef Bulova, ktorý v New Yorku zakladá J. Bulova Company. Podarilo sa mu vybudovať veľkú hodinársku manufaktúru. V roku 1912 bola výroba presunutá do švajčiarskeho Bielu. Okrem vývoja technologických noviniek bodovala firma aj na poli marketingu. Ako prvá využila televízne reklamy.
Najväčšie úspechy dosahovala Bulova vo vývine elektronicky poháňaných hodiniek. Vrcholom bolo uvedenie systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O ďalší legendárny moment sa postaral americký astronaut David Scott. Ten pri misii Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na prechádzku po Mesiaci.
Značka Bulova nezaháľa a ďalej ponúka špičkové produkty na poli presnosti. V ponuke nájdeme High performance quartz strojček pracujúci na vysokej frekvencii (262 kHz) s presnosťou cca 10s za rok, prípadne strojček Curv, ktorý je navyše prvým zahnutým strojčekom s chronografom na svete.
Modelové rady: Archive Series Automatic Classic Curv Crystal Diamond Grammy Modern Marine Star Precisionist Rubaiyat Accutron
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Bulova.
Informácie o výrobcovi: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: