| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | 68 g |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ s IP úpravou
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
68 g
Vodotesnosť
100 m
Športovo-elegantné hodinky Bulova Marine Star 97L192 Marc Anthony zaujmú na prvý pohľad svojím výrazným dizajnom, ktorý kombinuje ikonický štýl Marine Star s osobitým rukopisom hudobnej legendy Marca Anthonyho. Model vytvorený v rámci exkluzívnej spolupráce značky Bulova so slávnym umelcom moderným a neprehliadnuteľným spôsobom zachytáva energiu a rytmus jeho hudby.
Zlatý ciferník s efektom slnečného lúča je pozadím pre aplikované indexy na pozíciách hodiniek. Ciferník oživujú tri indexy z ružového zlata na pozíciách 1, 3 a 5, čísla, ktoré majú pre Marca Anthonyho osobný význam. Spoluprácu s umelcom prezrádza aj špeciálna dýka s podpisom Marca Anthonyho. Ručičky hodiniek sú luminiscenčné , čo uľahčuje ich čítanie za zhoršených svetelných podmienok. Ciferník je chránený minerálnym sklíčkom.
Robustné puzdro z ušľachtilej ocele so zlatou IP povrchovou úpravou dopĺňa päťradový oceľový náramok v rovnakom tóne, zakončený decentným motýľovým zapínaním. Hodinky zaujmú kombináciou leštených povrchov a textúry pripomínajúcej matné povrchy, čo im dodáva zaujímavý charakter.
Hodinky poháňa spoľahlivý batériový strojček Miyota GL24, ktorý vyniká presnosťou a nenáročnou údržbou. Hodinky ponúkajú vodotesnosť 100 m, takže ich nemusíte odkladať ani pri plávaní.
Ak hľadáte originálne a výrazné hodinky vhodné ako doplnok pre vaše športové a voľnočasové aktivity, hodinky, ktoré môžete použiť takmer pri každej príležitosti, Bulova Marine Star 97L192 Marc Anthony sú vďaka svojim parametrom a dizajnu tou správnou voľbou.
Ak máte s partnerom spoločnú záľubu v hodinkách, je možné vytvoriť súpravu s pánskym modelom Bulova Marine Star Automatic 97A200 Marc Anthony, ktorý bude vhodným darčekom k výročiu, svadbe alebo iným jedinečným príležitostiam.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Bulova |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 68 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Miyota GL24 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Rozmer puzdra | 25,5 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Zlatá |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 12 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Farba náramku | Zlatá |
| Spona | Preklápacia |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
| Luminiscencia | Ručičky |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Št 9-19
Pi-So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske oceľové hodinky Dámske zlaté hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske športové hodinky Dámske hodinky Bulova Dámske hodinky nad 400 EUR Dámske hodinky novinky Marine Star Marine Star Bulova Dámske hodinky s oceľovým náramkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Hodinky darček pre ženu
Príbeh značky Bulova začína v r. 1875 a má korene v Čechách. Zakladateľom bol totiž český rodák Josef Bulova, ktorý v New Yorku zakladá J. Bulova Company. Podarilo sa mu vybudovať veľkú hodinársku manufaktúru. V roku 1912 bola výroba presunutá do švajčiarskeho Bielu. Okrem vývoja technologických noviniek bodovala firma aj na poli marketingu. Ako prvá využila televízne reklamy.
Najväčšie úspechy dosahovala Bulova vo vývine elektronicky poháňaných hodiniek. Vrcholom bolo uvedenie systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O ďalší legendárny moment sa postaral americký astronaut David Scott. Ten pri misii Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na prechádzku po Mesiaci.
Značka Bulova nezaháľa a ďalej ponúka špičkové produkty na poli presnosti. V ponuke nájdeme High performance quartz strojček pracujúci na vysokej frekvencii (262 kHz) s presnosťou cca 10s za rok, prípadne strojček Curv, ktorý je navyše prvým zahnutým strojčekom s chronografom na svete.
Modelové rady: Archive Series Automatic Classic Curv Crystal Diamond Grammy Modern Marine Star Precisionist Rubaiyat Accutron
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Bulova.
Informácie o výrobcovi: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: