| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 30 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ s IP úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť
30 m
Športovo-elegantné dámske hodinky Bulova Super Seville Mini 97L189 na prvý pohľad zaujmú menším puzdrom s miernym retro nádychom 70. rokov a výraznou vrúbkovanou lunetou. Vďaka jemnejšiemu dizajnu a kompaktným rozmerom pôsobia veľmi elegantne a sú ideálnym doplnkom na každodenné nosenie.
Bulova opäť siahla do svojich archívov a pre fanúšikov značky pripravila modernú interpretáciu ikonického modelu Super Seville zo 70. rokov. Variant Mini si zachováva typický dizajn s integrovaným náramkom a charakteristický tvar puzdra TV, ale v menšej, ženskejšej verzii.
Strieborný brúsený ciferník, ktorý podčiarkujú aplikované indexy na pozíciách hodiniek, chráni zafírové sklíčko s vnútornou antireflexnou vrstvou. Okrem samotného ciferníka je nezameniteľným prvkom aj vrúbkovaná luneta, ktorá hodinkám dodáva nádych elegancie. Na zlatých ručičkách a bodkách pri hodinových indexoch nájdeme luminiscenciu, ktorá uľahčuje čítanie času za zhoršených svetelných podmienok.
Hodinky poháňa spoľahlivý batériový strojček Miyota 5Y26, ktorý vyniká presnosťou a nenáročnou údržbou.
Dominantným dizajnovým prvkom puzdra je vrúbkovaná luneta. Oceľové puzdro s priemerom 25 mm plynulo prechádza do integrovaného trojradového náramku, ktorý je zakončený motýľovou sponou s tlačidlami. Oba e vyrobené so zlatou IP povrchovou úpravou.
Hodinky sú vodotesné do 30 m, takže zvládnu bežný kontakt s vodou pri umývaní rúk aj dážď.
Hodinky Bulova Super Seville Mini 97L189 sú ideálnou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú štýlové hodinky s vintage inšpiráciou, moderným spracovaním a všestranným využitím, či už ako doplnok na menej formálne príležitosti alebo na každodenné nosenie.
Ak s partnerom zdieľate záľubu v klasickom dizajne, zmysel pre eleganciu, je možné vytvoriť set v s jedným z pánskych modelov Bulova Super Seville Precisionist, ktorý bude vhodným darčekom k výročiu, svadbe alebo iným jedinečným príležitostiam.
Recenzie, testy a články:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Bulova |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 30 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Miyota 5Y26 |
| Rezerva chodu | 4 roky |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Rozmer puzdra | 25 mm |
| Výška puzdra | 7,6 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Strieborná |
| Tvar puzdra | Hranaté |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 7 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ s IP úpravou |
| Farba náramku | Zlatá |
| Spona | Motýľová spona |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
| Luminiscencia | Ručičky a body |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Archive Series Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske zlaté hodinky Archive Series Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky Bulova Dámske hodinky nad 400 EUR Dámske hodinky novinky Bulova Dámske hodinky s oceľovým náramkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom
Príbeh značky Bulova začína v r. 1875 a má korene v Čechách. Zakladateľom bol totiž český rodák Josef Bulova, ktorý v New Yorku zakladá J. Bulova Company. Podarilo sa mu vybudovať veľkú hodinársku manufaktúru. V roku 1912 bola výroba presunutá do švajčiarskeho Bielu. Okrem vývoja technologických noviniek bodovala firma aj na poli marketingu. Ako prvá využila televízne reklamy.
Najväčšie úspechy dosahovala Bulova vo vývine elektronicky poháňaných hodiniek. Vrcholom bolo uvedenie systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O ďalší legendárny moment sa postaral americký astronaut David Scott. Ten pri misii Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na prechádzku po Mesiaci.
Značka Bulova nezaháľa a ďalej ponúka špičkové produkty na poli presnosti. V ponuke nájdeme High performance quartz strojček pracujúci na vysokej frekvencii (262 kHz) s presnosťou cca 10s za rok, prípadne strojček Curv, ktorý je navyše prvým zahnutým strojčekom s chronografom na svete.
Modelové rady: Archive Series Automatic Classic Curv Crystal Diamond Grammy Modern Marine Star Precisionist Rubaiyat Accutron
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Bulova.
Informácie o výrobcovi: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: