Pánske hodinky Certina DS Action Powermatic 80 C032.430.11.041.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 160 g
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
Skladom 2 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS Action Powermatic 80 C032.430.11.041.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
12 mm
Priemer puzdra
41 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Certina DS Action Powermatic 80 C032.430.11.041.00
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 200 m
Hmotnosť 160 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.621
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 12 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Veko na závit Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm