Pánske hodinky Certina DS Action Powermatic 80 C032.430.18.041.01
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS Action Powermatic 80 C032.430.18.041.01
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
12 mm
Priemer puzdra
41 mm
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 12 mm
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Remienok
Šírka pásku 20 mm