Pánske hodinky Certina DS Action Powermatic 80 C032.430.16.041.00
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 105 g
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS Action Powermatic 80 C032.430.16.041.00
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
12,5 mm
Priemer puzdra
41 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Certina DS Action Powermatic 80 C032.430.16.041.00
Parametre a funkcie
Vodotesnosť 200 m
Hmotnosť 105 g
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 12,5 mm
Remienok
Šírka pásku 20 mm