Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
Vodotesnosť
50 m
Hodinky Epos Emotion 3390.152.20.29.30 sú novinkou pre rok 2023. Tento model si získa svojich majiteľov najmä krásnym, elegantným vzhľadom a precíznym spracovaním.
Hodinky Epos Emotion 3390.152.20.29.30 majú dátumovku a vodotesnosť 5 ATM, čo je dostatočná hodnota pre dážď či sprchu. Jednoduchý a prehľadný ciferník ľadovej farby chráni zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči akémukoľvek poškriabaniu. Veľkosť puzdra je 41 mm, takže sa hodí na väčšinu pánskych zápästí. Eleganciu modelu umocňujú rímske číslice na pozíciách indexov.
Hodinky poháňa švajčiarsky mechanický strojček s automatickým náťahom Sellita SW300-1. Tento spoľahlivý strojček pracuje s frekvenciou 28 800 polofrekvencií za hodinu a jeho rezerva energie na naťahovanie je približne 42 hodín. K hladkému chodu strojčeka prispieva 25 osadených kameňov zo syntetického rubínu. Strojček má aj funkciu "hacking" (zastavenie sekundovej ručičky na príkaz) a možnosť ručného naťahovania korunkou. Činnosť strojčeka možno pozorovať cez priehľadný zadný kryt so zafírovým sklíčkom.
Puzdro hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a na zápästí ho drží náramok z rovnakého materiálu. Ručičky a bodové indexy na ciferníku sú vybavené luminiscenčnou vrstvou Super-LumiNova®, takže sa nemusíte obávať, že by ciferník nebol dobre čitateľný za zhoršených viditeľných podmienok.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Epos |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | Sellita SW300-1 |
| Rezerva chodu | 42 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | ±20 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 41 mm |
| Výška puzdra | 9 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Modrá |
| Priehľadné zadné veko | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Priehľadné zadné veko |
| Luminiscencia | Ručičky a body |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Št 9-19
Pi-So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske automatické hodinky Pánske hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske švajčiarske hodinky Hodinky Pánske hodinky s dátumom Pánske hodinky v zľave Pánske strieborné hodinky Timeless Timeless Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske mechanické hodinky Black friday Výpredaj hodiniek Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Epos Pánske hodinky Epos
Epos hodinky sú prevažne ručne vyrábané a tomu taktiež zodpovedá cena týchto unikátnych hodiniek. Ich pôvodom je Švajčiarsko a vznik značky sa datuje do roku 1925. Hodinky Epos poháňajú kvalitné strojčeky Eta, Valjoux alebo Unitas. Veľkú časť z nich si Epos sám modifikuje. V kolekcii nájdeme prevažne hodinky s automatickým alebo manuálnym náťahom.
Pokiaľ vás zaujíma vyššia hodinárčina, ale nechcete platiť vyššie sumy za známejšie značky, tak by Epos mohol byť tou pravou voľbou. Užijete si tak hodinárskych komplikácií, za ktoré by ste pri iných švajčiarskych značkách museli siahnuť oveľa hlbšie do rodinného rozpočtu.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Epos.
Informácie o výrobcovi: Epos Uhren AG, Solothurnstrasse 44, 2543 Lengnau, Švajčiarsko / shop@epos.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: