Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Tvrdený polymér a titán
Materiál sklíčka
Power Glass™ (Gorilla Glass so solárnym nabíjaním)
Hmotnosť
79 g
Vodotesnosť
100 m
Športové hodinky Garmin Fenix 7 Solar Gray/Black Silicone Band - 010-02540-11 sú ideálnou voľbou pre športovcov všetkých výkonnostných kategórií. Ich funkcie možno využiť nielen pri športe, ale aj pri každodennom nosení. Súčasťou balenia je poukaz TOPO Czech PRO - kód na stiahnutie mapy. Tento variant je vybavený aj sklíčkom na solárne nabíjanie.
Puzdro inteligentných GPS hodiniek Garmin fenix7 010-02540-11 je vyrobené z tvrdeného polyméru a ocele, luneta týchto hodiniek je titánová. Vo vnútri tohto puzdra pracuje modul s množstvom funkcií, užitočných hlavne pri športe. Tento model má stredne veľké puzdro (fénix7) a displej. Priemer displeja je 1,3". Hodinky majú v pamäti predinštalované mapy s automatickou navigáciou, sú vybavené pripojením WiFi a ponúkajú prehrávanie hudby z vlastnej pamäte (16 GB), do ktorej môžete nahrať vlastné hudobné súbory, ako aj zoznamy skladieb zo streamovacích hudobných služieb, ako je Spotify alebo Deezer.
Vodotesnosť tohto modelu je 100 m (10 ATM ), takže zvládne aj väčší kontakt s vodou, napríklad plávanie. Pohodlný silikónový remienok je vybavený systémom upevnenia QuickFit®, ktorý umožňuje rýchlu výmenu bez použitia náradia. Farebný chrómový displej je chránený sklom Power Glass™, čo je sklo Gorilla Glass so solárnym nabíjaním.
Špecifikácie:
až 18 dní v režime inteligentných hodiniek / až 22 dní so solárnym nabíjaním
až 57 hodín v režime plného záznamu GPS / až 73 hodín so solárnym nabíjaním
Až 10 hodín záznamu GPS so súčasným prehrávaním hudby
až 136 hodín / 289 hodín so solárnym nabíjaním Režim GPS s maximálnou výdržou
až 40 dní v režime nahrávania GPS / až 74 dní so solárnym nabíjaním
až 53 dní v režime úspory energie hodiniek / až 173 dní so solárnym nabíjaním
Hudba: Hodinky umožňujú synchronizovať zoznamy skladieb z vybraných služieb na streamovanie hudby (napríklad Deezer, Amazon Music alebo Spotify®), nahrávať skladby z počítača do internej pamäte pomocou kábla USB alebo ovládať pripojený mobilný telefón. Ak počúvate hudbu priamo z hodiniek, stačí pripojiť ľubovoľné slúchadlá Bluetooth a počúvať bez telefónu v dosahu. Do hodiniek Fenix 7 sa zmestí až 2000 skladieb.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Garmin |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 79 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Outdoorové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Rezerva chodu | až 18 dní v režime smartwatch / až 22 dní so solárnym dobíjaním až 57 hodín v plnohodnotnom GPS zázname / až 73 hodín so solárnym dobíjaním až 10 hodín GPS záznamu so súčasným prehrávaním hudby až 136 hodín / 289 hodín so solárnym dobíjaním režim GPS |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Tvrdený polymér a titán |
| Rozmer puzdra | 47 mm |
| Výška puzdra | 14,5 mm |
| Materiál sklíčka | Power Glass™ (Gorilla Glass so solárnym nabíjaním) |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Kompas, Budík, Bluetooth, Teplomer, Výškomer, Barometer, Automatický kalendár, GPS navigácia, Krokomer, Srdcový tep, Smart funkcie, České menu |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Kompas | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ rezervy chodu | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Fenix Fenix Pánske športové hodinky Pánske smart hodinky Fenix 7 Pánske hodinky Garmin Pánske outdoorové hodinky Pánske plastové hodinky Fenix 7 Dámske hodinky Garmin Garmin
Športové hodinky Garmin sú etalónom vo svojej kategórii. Technologicky udávajú smer a pozná ich snáď každý športovec, horal, ale aj milovník moderných technológií. S hodinkami Garmin si ľahko zmeriate svoju športovú aktivitu, zaplatíte útratu v obchode alebo si odnavigujete trek.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Garmin.
Informácie o výrobcovi: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Veľká Británia / +44 (0) 23 8052 4000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: