Pánske hodinky Mido Baroncelli Heritage Gent M027.407.36.013.00
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 51 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Heritage Gent M027.407.36.013.00
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
7,3 mm
Priemer puzdra
39 mm
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 51 g
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 7,3 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 20 mm