Pánske hodinky Mido Baroncelli Heritage Gent M027.407.36.260.00
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Heritage Gent M027.407.36.260.00
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
7,3 mm
Priemer puzdra
39 mm
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 7,3 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Slonová kosť
Remienok
Šírka pásku 20 mm