Dámske hodinky Mido Baroncelli Tonneau Lady M041.307.36.016.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 45 g
Vodotesnosť 30 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Tonneau Lady M041.307.36.016.00
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
7,5 mm
Priemer puzdra
30,5 x 35 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Mido Baroncelli Tonneau Lady M041.307.36.016.00
Parametre a funkcie
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 45 g
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 30,5 x 35 mm
Výška puzdra 7,5 mm
Tvar puzdra Sudkové
Farba puzdra Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 16 mm