Dámske hodinky Mido Belluna Lady M024.207.11.033.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 80 g
Vodotesnosť 50 m
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Belluna Lady M024.207.11.033.00
Šírka remienka
18 mm
Výška puzdra
10 mm
Priemer puzdra
33 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Dámske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 80 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 33 mm
Výška puzdra 10 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 18 mm