Pánske hodinky Mido Commander Chronometer Limitovaná edícia M021.431.11.061.02
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 134 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Commander Chronometer Limited Edition M021.431.11.061.02
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
11,2 mm
Priemer puzdra
40 mm
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 134 g
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 11,2 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Antracitová
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 21 mm