Pánske hodinky Mido Commander Chronometer M021.431.22.031.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 137 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Commander Chronometer M021.431.22.031.00
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
11,3 mm
Priemer puzdra
40 mm
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 137 g
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 11,3 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné, Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 21 mm