Pánske hodinky Mido Multifort M M038.430.11.031.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 166 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort M M038.430.11.031.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
42 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 166 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 11 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 22 mm