Pánske hodinky Mido Multifort M M038.430.11.051.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 166 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort M M038.430.11.051.00
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
42 mm
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 166 g
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 11 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Šedá
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 22 mm