Pánske hodinky Mido Multifort Powerwind M040.407.11.057.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 120 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort Powerwind M040.407.11.057.00
Šírka remienka
19 mm
Výška puzdra
12,1 mm
Priemer puzdra
40 mm
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 120 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Strojček Mido Caliber 80
Rezerva chodu 38 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 12,1 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 19 mm