Pánske hodinky Mido Multifort Patrimony Powerwind M040.407.11.031.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 120 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort Patrimony Powerwind M040.407.11.031.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
19 mm
Výška puzdra
12,1 mm
Priemer puzdra
40 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Pánske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 120 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 12,1 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 19 mm