Pánske hodinky Mido Multifort Patrimony M040.407.16.040.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 63 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort Patrimony M040.407.16.040.00
Šírka remienka
19 mm
Výška puzdra
12 mm
Priemer puzdra
40 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Mido Multifort Patrimony M040.407.16.040.00
Parametre a funkcie
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 63 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Strojček Mido Caliber 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 12 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 19 mm