Pánske hodinky Mido Multifort Patrimony Chronograph M040.427.36.042.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 95 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort Patrimony Chronograph M040.427.36.042.00
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
15,2 mm
Priemer puzdra
42 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Mido Multifort Patrimony Chronograph M040.427.36.042.00
Parametre a funkcie
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 95 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 60
Rezerva chodu 60 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Presnosť merania stopiek 1/1 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 15,2 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 21 mm