Dámske hodinky Mido Multifort TV 35 M049.307.11.041.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 114 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort TV 35 M049.307.11.041.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
18 mm
Výška puzdra
9,3 mm
Priemer puzdra
35 x 34,2 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Mido Multifort TV 35 M049.307.11.041.00
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Mido
Určenie Dámske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 114 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 72
Rezerva chodu 72 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 35 x 34,2 mm
Výška puzdra 9,3 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Hranaté
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 18 mm