Dámske hodinky Mido Multifort TV 35 M049.307.11.136.00
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort TV 35 M049.307.11.136.00
Šírka remienka
18 mm
Výška puzdra
9,3 mm
Priemer puzdra
35 x 34,2 mm
Videá
Videá Mido Multifort TV 35 M049.307.11.136.00
Rozmer puzdra 35 x 34,2 mm
Výška puzdra 9,3 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Svetlomodrá perleť
Remienok
Šírka pásku 18 mm