Rozpínacia spona Formex Deployant Fine Adjustment BD.20.018.922
Na predajni
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Možnosti dopravy
Porovnať Otázky
Certifikát, návod a krabička
Záruka 3 let
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Formex
Podobné produkty
NATO REMIENOK ČIERNY 22 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
NATO REMIENOK ČIERNY 20 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
NATO ZULU REMIENOK ČIERNY 22 MM (2) - REMIENKY - OSTATNÉ 25 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Formex
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Popis produktu
Popis
Videá
Videá Rozpínacia spona Formex Deployant Fine Adjustment BD.20.018.922
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Formex
Určenie Pánske, Dámske
Typ zboží reminky
Garant: Kateřina Žváček
potrebujete poradiť?
Obráťte sa na špecialistu Formex
Jiří Štencek
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Položiť otázku
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske najpredávanejšie hodinky Pánske najpredávanejšie hodinky Remienky Remienky Formex
O značke
O značke Formex
Formex
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Formex.
Modelové rady: Essence   Essence Leggera   Field Automatic   Reef
Informácie o výrobcovi: Formex, Chemin du Long-Champ 95F, 2504 Biel, Švajčiarsko / info@formexwatch.com