Rozpínacia spona Formex Deployant Fine Adjustment BD.22.020.912
Na predajni
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Podobné produkty
NATO REMIENOK ČIERNY 22 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
NATO REMIENOK ČIERNY 20 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
NATO ZULU REMIENOK ČIERNY 22 MM (2) - REMIENKY - OSTATNÉ 25 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Formex
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Videá
Videá Rozpínacia spona Formex Deployant Fine Adjustment BD.22.020.912
Informácie o výrobcovi: Formex, Chemin du Long-Champ 95F, 2504 Biel, Švajčiarsko / info@formexwatch.com