| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Mosadz |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 50 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Mosadz
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
Vodotesnosť
50 m
Hodinky Timex TW2W24900U8 sú z kolekcie Lab Collab , jedinečnej kolekcie vytvorenej v spolupráci s umelcami, dizajnérmi, kultúrnymi inštitúciami a značkami, ktorých modely sú iné ako tradičné.
Mosadzné puzdro hodiniek s priemerom 40 mm má leštenú povrchovú úpravu. Farebne hrajúci ciferník je malým umeleckým dielom pre milovníkov umenia, ktorí chcú nosiť niečo originálne a zároveň praktické. Všetko chráni tvrdené minerálne sklíčko.
Quartzové hodinky napájané batériou majú vodotesnosť 50 m ( 5 ATM), takže zvládnu základný kontakt s vodou pri umývaní rúk alebo pri daždi. Model je vybavený rovnako umelecky riešeným koženým remienkom so šírkou 20 mm, ktorý dokonale ladí s dizajnom puzdra.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | TIMEX |
| Určenie | Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Mosadz |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Multicolor |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Multicolor |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | áno |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske najpredávanejšie hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky Dámske hodinky do 200 EUR Dámske strieborné hodinky Hodinky Dámske hodinky do 400 EUR Značky Dámske mosadzné hodinky Dámske hodinky s koženým remienkom Dámske ružové hodinky Dámske hodinky s minerálnym sklíčkom Dámske hodinky TIMEX TIMEX
Timex je americká značka cenovo dostupných hodiniek, ktorá bola založená už v roku 1854 vo Waterbury v štáte Connecticut, kde sídli dodnes. Výrobca sa v súčasnosti sústredí na výrobu celého radu rôznych druhov hodiniek, od čisto športových digitálnych Ironman (legendárny je napríklad tento model z 90. rokov) až po formálne mechanické Marlin alebo veľmi populárny a dizajnovo mimoriadne vydarený retro rad Q Reissue, ktorý vychádza z každodenných hodiniek zo 70. až 90. rokov.
Hodinky od tohto výrobcu si v priebehu desaťročí právom vyslúžili reputáciu výborného pomeru ceny a výkonu, ktorý je pri "bežnom" dennom nosení samozrejme veľmi vítaný. Synonymom pre Timex je ich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', ktorý firma začala používať v 50. rokoch minulého storočia.
V dnešnej dobe je Timex notoricky preslávený početnými kolaboráciami so známymi i menej známymi značkami a osobnosťami, z ktorých často vznikajú unikátne a zberateľsky cenené kúsky. Prvá významná spolupráca tohto druhu uzrela svetlo sveta už v roku 1930, kedy Timex vydal spoločne so spoločnosťou Disney rad hodiniek inšpirovaných Mickey Mousom - tie ich vtedy dokonca zachránili pred finančným krachom.
Informácie o výrobcovi: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: