Pánske hodinky Tissot Ballade Powermatic 80 COSC T156.408.11.033.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 133 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Ballade Powermatic 80 COSC T156.408.11.033.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
39 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Tissot Ballade Powermatic 80 COSC T156.408.11.033.00
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 133 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách -4 až +6 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 11 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm