Pánske hodinky Tissot Ballade Powermatic 80 COSC T156.408.11.093.00
Podrobný popis produktu
Na ceste 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Ballade Powermatic 80 COSC T156.408.11.093.00
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
39 mm
Videá
Videá Tissot Ballade Powermatic 80 COSC T156.408.11.093.00
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 11 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Zelená
Remienok
Šírka pásku 20 mm