Pánske hodinky Tissot Chrono L T116.417.11.042.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 170 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT PRC 100 SOLAR QUARTZ 39MM T151.422.11.031.00 - PRC 100 - ZNAČKY 520 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Chrono L T116.417.11.042.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
10,9 mm
Priemer puzdra
42 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 170 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA G10.212 Powerdrive
Presnosť chodu v sekundách +/- 0,1 s /deň
Presnosť merania stopiek 1/10 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 10,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 48 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 22 mm