Pánske hodinky Tissot Chrono L T116.417.16.042.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 72 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Chrono L T116.417.16.042.00
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
10,9 mm
Priemer puzdra
42 mm
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 72 g
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 10,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 48 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 22 mm