| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Hmotnosť | 13 g |
| Vodotesnosť | 30 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka
Zafírové
Hmotnosť
13 g
Vodotesnosť
30 m
Dámske náramkové hodinky Tissot Lovely Round T140.009.36.371.00 sú elegantné dámske hodinky zo série T-Lady, ktoré vás očaria svojím minimalistickým vzhľadom a precíznym spracovaním...
Hodinky Tissot Lovely Round T1400093637100 majú puzdro vyrobené z ušľachtilej ocele, ktoré je doplnené koženým remienkom. Puzdro je vyrobené z ušľachtilej ocele a je povrchovo upravené PVD zlatom. V jeho vnútri spoľahlivo tiká švajčiarsky trojkameňový batériový strojček ETA 901.001.
Vínny ciferník chráni zafírové sklíčko, ktoré je maximálne odolné proti poškriabaniu. Eleganciu hodiniek umocňujú ručičky a indexy v zlatej farbe. Vodotesnosť tohto modelu je 30 m, zvládne len základný kontakt s vodou, napríklad umývanie rúk.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Tissot |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 30 m |
| Hmotnosť | 13 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | ETA 901.001 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 19,5 mm |
| Výška puzdra | 6,3 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Vínová |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 6 mm |
| Materiál pásku | Koža |
| Farba náramku | Vínová |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Nie |
| Funkcia | Bez dátumovky |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske oceľové hodinky Dámske spoločenské hodinky Dámske švajčiarske hodinky Dámske zlaté hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky do 400 EUR Dámske hodinky novinky Dámske červené hodinky T-Lady Lovely Lovely Dámske hodinky s koženým remienkom Dámske hodinky so zafírovým sklíčkom Dámske hodinky Tissot Tissot
Tissot je značka s tradíciou od roku 1853 a v súčasnosti ide o najväčšieho švajčiarskeho výrobcu hodiniek. Značku založil Charles-Félicien Tissot v mestečku Le Locle v podhorí Jury a "plus" v logu značky symbolizuje švajčiarsku kvalitu a spoľahlivosť, ktorou sú hodinky Tissot vo svete preslávené.
Cieľ pána Tissota bolo vyrobiť skvelé hodinky za skvelú cenu a zároveň byť "tradičným inovátorom". Medzi míľniky patria napríklad Tissot Antimagnétique (1930) – prvé antimagnetické hodinky, Tissot Idea (1971) – prvé plastové mechanické hodinky alebo Tissot T-Touch Expert Solar (2014) – prvé solárne poháňané dotykové hodinky.
Tissot je oficiálnym partnerom Tour de France, pretekov Moto GP, hokeja alebo basketbalu a ponúka kolekcie s týmito športmi spojené.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Tissot. Viac na TissotWatches.com.
Informácie o výrobcovi: Tissot SA, Chemin des tourelles 17, 2400 Le Locle, Švajčiarsko / info@tissot.ch
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: