Dámske hodinky Tissot Lovely Round T140.009.36.371.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 13 g
Vodotesnosť 30 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT PRC 100 SOLAR QUARTZ 39MM T151.422.11.031.00 - PRC 100 - ZNAČKY 520 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Lovely Round T140.009.36.371.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
6 mm
Výška puzdra
6,3 mm
Priemer puzdra
19,5 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Dámske
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 13 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA 901.001
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 19,5 mm
Výška puzdra 6,3 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Vínová
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Zlaté
Remienok
Šírka pásku 6 mm