hodinky Tissot PRX 35 mm T137.210.11.031.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 97 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 2 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
TISSOT PRX 35MM T137.210.11.081.00 - PRX - ZNAČKY 415 € Skladom
TISSOT PRX 35MM T137.210.11.331.00 - PRX - ZNAČKY 415 € Do 2 dní
TISSOT PRX POWERMATIC 80 DAMASCUS 38 MM T137.807.96.081.00 - PRX - ZNAČKY 1 105 € Skladom
TISSOT PRX 25MM T137.010.21.111.00 - PRX - ZNAČKY 370 € Skladom
TISSOT PRX 25 MM T137.010.11.056.00 - PRX - ZNAČKY 440 € Skladom
TISSOT PRX 25 MM T137.010.11.351.00 - PRX - ZNAČKY 335 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot PRX 35mm T137.210.11.031.00
Tissot PRX 35 mm T137.210.11.031.00 415 € Skladom
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
11 mm
Výška puzdra
9,6 mm
Priemer puzdra
35 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Tissot PRX 35 mm T137.210.11.031.00
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske, Dámske, Unisex
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 97 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F05.115
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 35 mm
Výška puzdra 9,6 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Tvar puzdra Sudkové
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 11 mm