hodinky Tissot PRX 35 mm T137.210.11.091.00
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 97 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Podobné produkty
TISSOT PRX 35MM T137.210.11.081.00 - PRX - ZNAČKY 415 € Skladom
TISSOT PRX 35MM T137.210.11.331.00 - PRX - ZNAČKY 415 € Do 2 dní
TISSOT PRX POWERMATIC 80 DAMASCUS 38 MM T137.807.96.081.00 - PRX - ZNAČKY 1 105 € Skladom
TISSOT PRX 25MM T137.010.21.111.00 - PRX - ZNAČKY 370 € Skladom
TISSOT PRX 25 MM T137.010.11.056.00 - PRX - ZNAČKY 440 € Skladom
TISSOT PRX 25 MM T137.010.11.351.00 - PRX - ZNAČKY 335 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot PRX 35mm T137.210.11.091.00
Tissot PRX 35 mm T137.210.11.091.00 415 € Skladom
Šírka remienka
11 mm
Výška puzdra
9,6 mm
Priemer puzdra
35 mm
Videá
Videá Tissot PRX 35 mm T137.210.11.091.00
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 97 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F05.115
Rozmer puzdra 35 mm
Výška puzdra 9,6 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Svetlo zelená
Priehľadné zadné veko Nie
Remienok
Šírka pásku 11 mm