hodinky Tissot PRX Digital 35mm T137.263.11.050.00
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 100 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
Podobné produkty
TISSOT PRX POWERMATIC 80 DAMASCUS 38 MM T137.807.96.081.00 - PRX - ZNAČKY 1 105 € Skladom
TISSOT PRX 25MM T137.010.21.111.00 - PRX - ZNAČKY 370 € Skladom
TISSOT PRX 25 MM T137.010.11.056.00 - PRX - ZNAČKY 440 € Skladom
TISSOT PRX 25 MM T137.010.11.351.00 - PRX - ZNAČKY 335 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot PRX Digital 35mm T137.263.11.050.00
Tissot PRX Digital 35mm T137.263.11.050.00 370 € Do 2 dní
Šírka remienka
11 mm
Výška puzdra
10,9 mm
Priemer puzdra
35 mm
Videá
Videá Tissot PRX Digital 35mm T137.263.11.050.00
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 100 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Pohon Batériový Quartz
Strojček DGT-2040
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / mesiac
Presnosť merania stopiek 1/10 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 35 mm
Výška puzdra 10,9 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Digitálny
Farba číselníka Čierna, sivá
Priehľadné zadné veko Nie
Remienok
Šírka pásku 11 mm