Dámske hodinky Vostok Europe Vilnele Chrono JS20-125A750
Na predajni
Dámske
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Vostok Europe
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Vostok Europe
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Vostok Europe Vilnele Chrono JS20-125A750
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11,9 mm
Priemer puzdra
39 mm
Parametre
Značka Vostok Europe
Určenie Dámske
Vodotesnosť 100 m
Záruka 5 rokov
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček Miyota JS20
Presnosť chodu v sekundách ±20 s / mesiac
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 11,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 46,5 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm