Dámske hodinky Vostok Europe Vilnele Chrono JS20-125A750B
Podrobný popis produktu
Do 3 dní — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Vostok Europe Vilnele Chrono JS20-125A750B
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11,9 mm
Priemer puzdra
39 mm
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 11,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 46,5 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm