Dámske hodinky Vostok Europe Vilnele Chrono JS20-125B751
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Vostok Europe Vilnele Chrono JS20-125B751
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11,9 mm
Priemer puzdra
39 mm
Záruka 5 rokov
Použitie Športové, Univerzálne (GADA)
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 11,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 46,5 mm
Farba puzdra Zlaté
Remienok
Šírka pásku 20 mm