Dámske hodinky Certina DS-8 Lady Quartz C045.010.16.111.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 35 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-8 Lady Quartz C045.010.16.111.00
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
7,95 mm
Priemer puzdra
31 mm
Parametre
Značka Certina
Určenie Dámske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 35 g
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA F03.412 Precidrive
Presnosť chodu v sekundách ±10 s / rok
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 31 mm
Výška puzdra 7,95 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela perleť
Priehľadné zadné veko Nie
Remienok
Šírka pásku 16 mm