Hodinky Certina C045.010.33.361.00 patriace do modelového radu DS-8 Lady majú dátumovku a vodotesnosť 100 m (10 bar ) - sú vhodné na pravidelné plávanie. Detailne prepracovaný ciferník v šampanskej farbe je chránený antireflexným zafírovým sklíčkom, ktoré je odolné voči akémukoľvek poškriabaniu. Puzdro hodiniek vrátane strojčeka je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s PVD úpravou.
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 75 g |
| Materiál puzdra | Oceľ s PVD úpravou |
| Rozmer puzdra | 31 mm |
| Výška puzdra | 7,95 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Šampaň |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Zlaté |
| Šírka pásku | 16 mm |