Hodinky Certina C045.010.11.331.00 patriace do modelového radu DS-8 Lady majú dátumovku a vodotesnosť 100 m (10 bar ) - sú vhodné na pravidelné plávanie. Detailne prepracovaný ružový ciferník je chránený antireflexným zafírovým sklíčkom, ktoré je odolné voči akémukoľvek poškriabaniu. Puzdro hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele vrátane strojčeka.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Certina |
| Určenie | Dámske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Hmotnosť | 75 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Spoločenské, Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | ETA F03.412 Precidrive |
| Presnosť chodu v sekundách | ±10 s / rok |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 31 mm |
| Výška puzdra | 7,95 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Ružová |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 16 mm |