Pánske hodinky Davosa Ternos Sixties Automatic Sapphire 161.525.40S
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 126 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Davosa
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Davosa
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Davosa Ternos Sixties Automatic Sapphire 161.525.40S
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
12,1 mm
Priemer puzdra
40 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Davosa Ternos Sixties Automatic Sapphire 161.525.40S
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Davosa
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 126 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček DAV 3021
Rezerva chodu 38 hodín
Presnosť chodu v sekundách -10/+25 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 12,1 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Veko na závit Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm