Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Napájací článok
Materiál puzdra
Plast
Materiál sklíčka
Gorilla Glass
Hmotnosť
36 g
Vodotesnosť
50 m
Inteligentné hodinky Garmin Swim™ 2 Whitestone 010-02247-11 s ovládaním v slovenčine potešia mužov aj ženy svojím športovým dizajnom a množstvom praktických funkcií. Tento model je ideálny pre vášnivých plavcov a milovníkov vodných športov.
Garmin Swim 2 sú plavecké inteligentné hodinky s GPS, ktoré disponujú mnohými užitočnými funkciami, ktoré nájdu využitie pri každodennom nosení aj pri športe, najmä pri vodných disciplínach. Na efektívny tréning a zlepšenie kondície hodinky ponúkajú monitorovanie srdcového tepu, preplávanej vzdialenosti alebo sledovanie tempa. Nechýba ani GPS, monitorovanie spánku, krokomer, funkcia vyhľadávania telefónu, ovládanie mobilného prehrávača hudby alebo predpoveď počasia.
Hodinky Garmin Swim™ 2 Whitestone 010-02247-11 nielen dobre vyzerajú k športovému oblečeniu, ale postarajú sa o váš dobrý pocit počas celého dňa. A nielen to, vďaka mnohým fitness a zdravotným funkciám vám pomôžu motivovať vás k cvičeniu a zdravšiemu životnému štýlu. Vďaka ľahkému plastovému puzdru a hmotnosti 36 g hodinky perfektne sedia aj na menších ženských zápästiach.
Vodotesnosť tohto modelu je 50 m (5 ATM), takže zvládne bežný kontakt s vodou alebo plávanie. Pohodlný silikónový remienok zaručí maximálne pohodlie pri každodennom nosení aj pri športových aktivitách. Farebnýtransflexný LCD displej s rozlíšením 208 × 208 pixelov, chránený kvalitným sklom Gorilla Glass, sa môže pochváliť dobrou čitateľnosťou na slnku.
Vlastnosti:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Garmin |
| Určenie | Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 36 g |
| Záruka | 2 roky |
| Použitie | Športové, Chytré |
| Pohon | Napájací článok |
| Materiál puzdra | Plast |
| Rozmer puzdra | 42 mm |
| Výška puzdra | 11,4 mm |
| Materiál sklíčka | Gorilla Glass |
| Číselník | Digitálny |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Materiál pásku | Silikón |
| Farba náramku | Biela |
| Spona | Tŕňová |
| Dátum | Áno |
| Stopky | Áno |
| Budík | Áno |
| Akumulátor | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske športové hodinky Pánske športové hodinky Dámske smart hodinky Pánske smart hodinky Pánske hodinky Garmin Dámske hodinky Garmin Garmin
Športové hodinky Garmin sú etalónom vo svojej kategórii. Technologicky udávajú smer a pozná ich snáď každý športovec, horal, ale aj milovník moderných technológií. S hodinkami Garmin si ľahko zmeriate svoju športovú aktivitu, zaplatíte útratu v obchode alebo si odnavigujete trek.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Garmin.
Informácie o výrobcovi: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Veľká Británia / +44 (0) 23 8052 4000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: