Hnedý kožený remienok pre Douglas V.3.20.0.141.4 - motýlia pracka/striebro
Podrobný popis produktu
Do 2-3 týdnů — 14. 05. u vás
Možnosti dopravy
Porovnať Otázky
Certifikát, návod a krabička
Záruka 6 mesiacov
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Aviator
Podobné produkty
NATO REMIENOK ČIERNY 22 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
NATO REMIENOK ČIERNY 20 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
NATO ZULU REMIENOK ČIERNY 22 MM (2) - REMIENKY - OSTATNÉ 25 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Aviator
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Parametre
Značka Aviator
Typ zboží reminky
Remienok
Šírka pásku 22 mm